SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: (none)
id: (tidak ada)

en: Update
id: Perbarui

en: Updated
id: Diperbaharui

en: User
id: Pengguna

en: Create
id: Buat

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Site
id: Situs

en: Never
id: Tidak pernah

en: N/A
id: T/T

en: General
id: Umum

en: Delete rule
id: Hapus aturan

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Triggers
id: Pemicu

en: Save rule
id: Simpan aturan

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Last seen
id: Terakhir dilihat
