SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: (none)
is: (ekkert)

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: URL
is: vefslóð

en: Updated
is: Uppfært

en: User
is: Notandi

en: Create
is: Stofna

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Never
is: Aldrei

en: N/A
is: Á ekki við

en: General
is: Almennt

en: Getting started
is: Fyrstu skrefin

en: Delete rule
is: Eyða reglu

en: Permissions
is: Réttindi

en: Save rule
is: Vista reglu
