SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Update
ja: 更新

en: Updated
ja: 更新

en: User
ja: ユーザー

en: Create
ja: 作成

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Site
ja: サイト

en: Never
ja: なし

en: General
ja: 全般

en: Getting started
ja: はじめに

en: Delete rule
ja: ルールの削除

en: Permissions
ja: 権限

en: Triggers
ja: トリガー

en: Save rule
ja: ルールの保存

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Group type
ja: グループタイプ
