SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Create
km: បង្កើត

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Never
km: កុំ

en: N/A
km: គ្មាន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Delete rule
km: លុប​ច្បាប់

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Triggers
km: គន្លឹះ

en: Save rule
km: រក្សាទុក​ច្បាប់
