SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Create
lv: Izveidot

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Site
lv: Vietne

en: Never
lv: Nekad

en: N/A
lv: N/P

en: General
lv: Galvenie

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Sites
lv: Vietnes

en: Triggers
lv: Trigeri

en: Save rule
lv: Saglabāt likumu

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
