SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй
