SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: (none)
mr: ( काहीच नाही )

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Updated
mr: सुधारित

en: User
mr: सदस्य

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Never
mr: कधीही नाही

en: General
mr: साधारण

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
