SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: URL
ne: यूआरएल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Create
ne: सिर्जना

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Bundle
ne: पोका
