SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: (none)
nl: (geen)

en: Update
nl: Bijwerken

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Create
nl: Aanmaken

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Site
nl: Website

en: Never
nl: Nooit

en: N/A
nl: n.v.t.

en: General
nl: Algemeen

en: Getting started
nl: Hoe te beginnen

en: Delete rule
nl: Regel verwijderen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Save rule
nl: Regel opslaan

en: Registered
nl: Ingeschreven

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Group type
nl: Groepstype

en: User not found.
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: Last seen
nl: Laatst gezien

en: 1 role | @count roles
nl[0]: 1 rol
nl[1]: @count rollen
