SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Create
nn: Lag

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Never
nn: Aldri

en: Delete rule
nn: Slett regel

en: Permissions
nn: Rettar
