SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: (none)
oc: (pas cap)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Create
oc: Crear

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Never
oc: Pas jamai

en: Delete rule
oc: Suprimir una règla

en: Triggers
oc: Desenclavadors

en: Save rule
oc: Enregistrar la règla

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
