SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Delete rule
or: ନିୟମ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
