SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
