SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: (none)
pl: (brak)

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Create
pl: Utwórz

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Site
pl: Witryna

en: Never
pl: Nigdy

en: N/A
pl: niedostępne

en: General
pl: Ogólne

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: Delete rule
pl: Usuń regułę

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Site URL
pl: URL strony

en: Triggers
pl: Wyzwalacze

en: Save rule
pl: Zachowaj regułę

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Group type
pl: Typ grupy

en: Last seen
pl: Ostatnio był(a)

en: 1 role | @count roles
pl[0]: 1 rola
pl[1]: @count role
pl[2]: @count ról
