SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Never
ps: هيڅکله

en: General
ps: ټوليز

en: Permissions
ps: اجازې

en: Bundle
ps: بنډل
