SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: (none)
ro: (nici unul)

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Create
ro: Crează

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Site
ro: Sit

en: Never
ro: Niciodată

en: N/A
ro: N/D

en: Delete rule
ro: Şterge regulă

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Triggers
ro: Declanşatoare

en: Save rule
ro: Salvează regula

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Group type
ro: Tipul de grup
