SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: (none)
ru: (нет)

en: Label
ru: Метка

en: Update
ru: Обновить

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: Create
ru: Создать

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Site
ru: Сайт

en: Never
ru: Никогда

en: N/A
ru: Н/Д

en: General
ru: Общий

en: Getting started
ru: Начало работы

en: Delete rule
ru: Удалить правило

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Site URL
ru: URL сайта

en: Triggers
ru: Триггеры

en: Save rule
ru: Сохранить правило

en: Registered
ru: Зарегистрированные

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Group type
ru: Тип группы

en: Last seen
ru: Последнее посещение

en: 1 role | @count roles
ru[0]: Роли: 1
ru[1]: Роли: @count
