SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji
