SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Permissions
si: අවසර
