SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Never
sl: Nikoli

en: N/A
sl: N/D

en: General
sl: Splošno

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Triggers
sl: Sprožilci

en: Save rule
sl: Shrani pravilo
