SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது
