SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: (none)
ta: (ஏதுமில்லை)

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: User
ta: பயனர்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Site
ta: தளம்

en: Never
ta: இல்லை

en: N/A
ta: இல்

en: General
ta: பொது

en: Delete rule
ta: விதிமுறையை அழி

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Triggers
ta: சார்புசெயல்கள்

en: Bundle
ta: பொதி
