SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: (none)
tr: (hiçbiri)

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: User
tr: Kullanıcı

en: Create
tr: Oluştur

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Never
tr: Asla

en: General
tr: Genel

en: Delete rule
tr: Kural sil

en: Permissions
tr: İzinler

en: Triggers
tr: Tetikler

en: Save rule
tr: Kuralı kaydet

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Group type
tr: Grup türü

en: Last seen
tr: Son ziyaret
