SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Site URL
ug: تور بەت ئادرېسى

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: Triggers
ug: قوزغاتقۇچ
