SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: (none)
uk: (немає)

en: Label
uk: Мітка

en: Update
uk: Оновити

en: URL
uk: URL-адреса

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Create
uk: Створити

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Site
uk: Сайт

en: Never
uk: Ніколи

en: N/A
uk: Н/Д

en: General
uk: Загальне

en: Getting started
uk: Перед початком

en: Delete rule
uk: Видалити правило

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Site URL
uk: Адреса сайту

en: Sites
uk: Сайти

en: Triggers
uk: Тригери

en: Save rule
uk: Зберегти правило

en: Registered
uk: Зареєстрований

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Group type
uk: Тип групи

en: Last seen
uk: Останні переглянуті
