SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Update
ur: تجدید

en: URL
ur: یو آر ایل

en: User
ur: صارف

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
