SSO Connector Permissions (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: (none)
vi: (không)

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: User
vi: Người dùng

en: Create
vi: Tạo

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Never
vi: Không bao giờ

en: General
vi: Tổng quát

en: Getting started
vi: Bắt đầu

en: Delete rule
vi: Xóa quy tắc

en: Permissions
vi: Quyền

en: Triggers
vi: Bộ kích hoạt

en: Save rule
vi: Lưu quy tắc
