SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Action
ar: إجراء

en: Link
ar: رابط

en: User
ar: مستخدم

en: Last login
ar: آخر تسجيل للدخول

en: General
ar: عام

en: Provider
ar: المزود

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Unlink
ar: فك ارتباط
