SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Link
ast: Enllaz

en: User
ast: Usuariu

en: Last login
ast: Sesión última

en: General
ast: Xeneral
