SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Action
az: Fəaliyyət

en: User
az: İstifadəçi

en: Last login
az: Son loqin

en: General
az: Əsas

en: Provider
az: Provayder

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
