SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Action
bg: Действие

en: Link
bg: Линк

en: User
bg: Потребител

en: General
bg: Общи

en: Authentication
bg: Удостоверяване
