SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Last login
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ནང་འཇུག

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Unlink
bo: སྦྲེལ་ཐག་གཅོད་པ
