SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Action
eo: Ago

en: Link
eo: Ligilo

en: User
eo: Uzanto

en: Provider
eo: Provizanto

en: Google
eo: Guglo
