SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Action
es: Acción

en: Link
es: Enlace

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Last login
es: Ultima identificación

en: Provider
es: Proveedor

en: Authentication
es: Autentificación

en: Unlink
es: Desvincular

en: Providers
es: Proveedores
