SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Action
et: Tegevus

en: User
et: Kasutaja

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: General
et: Üldine

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Authentication
et: Autentimine

en: Unlink
et: Lingi kaotamine
