SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Action
eu: Ekintza

en: Link
eu: Esteka

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Last login
eu: Azken saioa

en: General
eu: Orokorra

en: Provider
eu: Hornitzailea
