SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Action
fi: Toiminto

en: Link
fi: Linkki

en: User
fi: Käyttäjä

en: Last login
fi: Viimeisin kirjautuminen

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Unlink
fi: Poista linkki

en: Providers
fi: Tarjoajat
