SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Action
gl: Acción

en: Link
gl: Ligazón

en: User
gl: Usuario/a

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: General
gl: Xeral

en: Provider
gl: Proveedor

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Unlink
gl: Desvincular

en: Providers
gl: Proveedores
