SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Link
gu: કડી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Last login
gu: છેલ્લાે પ્રવેશ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Provider
gu: પ્રદાતા
