SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Link
hi: कड़ी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Last login
hi: अंतिम लॉगइन

en: General
hi: सामान्य

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
