SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Link
hr: Poveznica

en: User
hr: Korisnik

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: General
hr: Općenito

en: Provider
hr: Pružatelj
