SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Action
hu: Művelet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: User
hu: Felhasználó

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: General
hu: Általános

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Unlink
hu: Hivatkozás eltávolítása

en: Providers
hu: Szolgáltatók
