SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Link
hy: Հղում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Provider
hy: Մատակարար
