SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Link
id: Tautan

en: User
id: Pengguna

en: Client ID
id: ID Klien

en: Last login
id: Login terakhir

en: General
id: Umum

en: Provider
id: Penyedia

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Unlink
id: Tidak ditautkan
