SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Link
ka: ბმული

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: General
ka: ზოგადი

en: Provider
ka: პროვაიდერი
