SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Action
kk: Әрекет

en: Link
kk: Сілтеме

en: User
kk: Пайдаланушы

en: General
kk: Басты
