SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Action
km: អំពើ

en: Link
km: តំណ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: General
km: ទូទៅ​
