SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
