SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Action
ku: کردار

en: Link
ku: بەستەر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: General
ku: گشتی
