SSO Connector Social (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Action
lt: Veiksmas

en: Link
lt: Nuoroda

en: User
lt: Narys

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: General
lt: Bendras

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą
